Derbista
Bahasa Indonesia
العربية English

Feroz Baharudin

Johor Darul Ta'zim 26 tahun 175 cm Bek #15

Gol0
Assist0
Starter terakhir0
StatusSiap tampil

Jadwal Johor Darul Ta'zim berikutnya

Laga Johor Darul Ta'zim berikutnya disiarkan di TV mana?

Tanya jawab

Feroz Baharudin bermain untuk klub mana?

Feroz Baharudin bermain untuk Johor Darul Ta'zim.

Apakah Feroz Baharudin cedera?

Saat ini tidak ada laporan cedera untuk Feroz Baharudin.

Kapan Feroz Baharudin bertanding lagi?

Laga Johor Darul Ta'zim berikutnya adalah Pohang Steelers vs Johor Darul Ta'zim pada Selasa 13 Oktober pukul 17:00 WIB.